Prohledat tento blog

Počet zobrazení stránky

14. 12. 2017

Charlotte Tilbury Instant Look in a Palette Beauty Glow

Vím, že tahle paletka není novinkou, ale přesto vám ji dnes musím doporučit. Možná ji ještě seženete, a pokud ne, Charlotte Tilbury pravidelně vydává obdobně poskládané paletky. Pokud mohu soudit podle této, rozhodně jde o must have pro každou z vás, která preferuje sofistikované a jemné líčení v ultra tenounké vrstvě.To je totiž jedna z věcí, které dělají obří rozdíl. A taky věc, která většinou tvoří zásadní rozdíl mezi kosmetikou drahou a drogerkovou. A to se opravdu musí vyzkoušet a na vlastní tváři zažít, to se bohužel špatně popisuje. Místo složitého popisu na plný odstavec to shrnu: čím jsme starší, tím menší nános a vrstvu čehokoliv potřebujeme. 


V Instant paletce Beauty Glow najdete tři oční stíny, konturovací pudr nebo matný bronzer, dvě tvářenky a rozjasňovač. 
Charlotte Tilbury Instant look in a palette Beauty Glow

Všechny pany obsahují pudry, které umí krásnou a sametovou pleť bez viditelných přechodů a textury. Pigmentace pudrů na tvář je relativně decentní, což v reálu znamená snadnou práci a nádherný výsledek. Tyto pudry jsou taky oproti očním stínům o malinko pevněji zalisované. Oční stíny jsou pigmentované krásně, u matného hnědého až nečekaně.

Charlotte Tilbury Instant look in a palette Beauty Glow
Oční stíny jsou dokonale jemné a dokonce i matná hnědá potěší takřka mazlavou texturou. Barevně jistě nejsou vysloveně unikátní. Nemůžu tvrdit, že podobné jinde nenajdete. Ale o to zde jde. Paletka, ve které máte najít všechno pro kompletní líčení a kterou můžete vzít na cesty, musí nést univerzální a spolehlivé odstíny. 
Lesklá šampaňská, lesklá pískově-lísková a matná hnědá jsou ideální kombinací pro měkké a slušivé líčení očí pro jakoukoliv situaci. Konkrétně v paletce Beauty Glow by mohl leckteré z vás chybět tmavý odstín, uznávám, že něco k řasám by to možná chtělo. Vím, že v aktuální paletce je plná černá, takže možná bude ještě lepší barevnou variantou.
Kvalita je opravdu krásná, se stíny se báječně pracuje a mají velmi pěknou výdrž. Pokud použiju měkký a hladký štětec, vytvořím si jen velmi lehký a zdravý efekt. S hustějším a hrubším štětcem, případně taky při použítí navlhko, dostanete poctivou salvu až metalického lesku a plné barvy. Já ale preferuju jen lehké klouzání štětců po pleti. Líbí se mi být nalíčená jen lehce a sofistikovaně.

Chatlotte Tilbury Instant look in a palette
Bronzeru jsem se bála! Je to relativně světlejší a studený odstín, tedy něco, po čem se se svojí barvou pleti zásadně nedívám. Velmi mě překvapilo, že i mně tento pudřík poslouží a umí mi udělat neviditelné a dokonale přirozenou konturu. 
Něco na tom konturování je, když se udělá decentně a kvalitním výrobkem...

Charlotte Tilbury Instant look in a palette

Tvářenkami je značka Charlotte Tilbury docela proslulá. I zde se bavíme o dvou krásných kouscích. Můžete je používat podle klasického návodu, kdy kombinujete obě barvy a nanášíte na různá místa tváří, můžete je smíchat, samozřejmě je můžete libovolně použít i k líčení očí. Musím zmínit to, že i přes menší rozměr panů se tvářenky naprosto bezproblémově nabírají. To bývá bolest některých paletek.

A jdeme do finále - rozjasňovač. Já, která jsem vždycky milovala poctivé rozjasňovače, které působí až mokře, jsem se bezhlavě zamilovala. Myslela jsem si, že je to jen sušší pudrová a ne úplně zajímavá záležitost, víc jsem se mýlit nemohla. Ani omylem nemluvíme o suchém a drobivém pudru, naopak. Lehounký, decentní, takřka neviditelný a ultra-tenký šajn. Skoro jen zdravý vzhled. Nádhera! Takhle se má rozjasňovat dáma. Pro mě největší bombič celé (už tak dost dobré) paletky.

Jak říkám, tohle je dokonalý kus makeupu. Barvy poskládané extrémně citlivě, volně přecházejí jedna ve druhou, doplňují se a měkce zapadají. Sednou naprosto komukoliv, protože v celkovém vyznění nejsou ani studené, ani teplé, ani světlé, ani tmavé. 

Geniální práce, Charlotte! 

Doporučuju vám kouknout se po těchto paletkách a udržovat se "updated", aby vám případně neutekla nějaká další dokonalá barevná kombinace. A samozřejmě mi napište, jestli jsem vás nalákala :)

2 komentáře:

  1. Přesně tohle potřebuju! Mám ráda decentní "lady" líčení, na extravaganci mě neužije, tohle je přesně ono. Zkusím se po ní mrknout a okouknout i další sortiment, moc díky za tip!

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Já děkuji za koment a doufám, že budeš spokojená stejně, jako jsem já :)

      Vymazat

Každý váš komentář mě těší. Diskutujme :)