Prohledat tento blog

Počet zobrazení stránky

2. 11. 2017

Filorga BB-Perfect

Slíbila jsem vám ukázat další zajímavý BB krém. Zajímavý je tím, že má obsahovat plno blahodárných látek, díky kterým je z něho místo klasického makeupu takřka zázrak. 


Přiznám se, že s touto recenzí mám trochu problém. Od začátku, co jsem si Filorga BB koupila, k němu mám velmi ambivalentní vztah.Balení je skvělé, pumpička je vždycky lepší než šroubovací uzávěr. Dávkování je taky docela v pořádku, občas vytlačím zbytečně moc produktu, ale tohle nebude pro většinu spotřebitelek problém. Já totiž spotřebovávám extrémně málo. A pumpičky zkrátka hůř kontrolujeme. Vyhovuje mi jak pumpička, tak i její čisté provedení.

Filorga BB Perfect 02 Doré

Značka Filorga v posledních měsících docela vyletěla hlavně díky instagramu. Podle mého osobního názoru a zkušenosti přináší na náš trh výbornou péči skutečně nadupanou účinnými látkami. Já osobně mám s krémy z jejich řady problém, protože moji pleť přetěžují. To je ale bohužel specifikum mojí pleti, nikdo jiný (pokud vím) obdobný problém nemá.

BB krém od značky Filorga perfektně odpovídá tomu, co si o značce jako takové myslím. Je nadupaný. A z toho vyplývá můj nejednoznačný výsledek.


Textura samotného krému je hutnější, krém neteče a je pocitově pevně našlehaný. Nejsem si jistá, co v jeho složení to způsobuje, ale jsou dny, kdy se mi špatně zapracovává do pleti. Jako by se mu do pleti nechtělo, musím ho přemlouvat, aby pěkně splynul. A pak najednou zmizí. 


Oproti některým jiným tónovacím krémům tento poměrně víc kryje. Já to moc nevyhledávám, ale umím si s tím poradit. Po chvilce práce mi vykouzlí velmi pěknou pleť. 


V prvním momentu po nanesení zanechává pleť krásně vyhlazenou a zmatovanou, což se mi moc a moc líbí. Bohužel mi to nevydrží. A to je problém, který s tímto produktem mám. Poměrně brzy se s ním lesknu, ale fest. Ve svém věku už mě to vyloženě obtěžuje. Už nejsem zvyklá odsávat a pudrovat, s Filorgou ale musím. Navíc mám pocit, že mi přes den zdůrazňuje nerovnosti pleti, které reálně ani nemám. A to mi vadí moc. Jakékoliv líčidlo používám proto, abych vypadala líp. S BB-Perfect od Filorga naopak v průběhu dne vypadám hůř. A to teda vůbec nepotřebuju.


Přesto si ale myslím, že pro zralejší a suchou pleť by tohle mohl být velký poklad. Naprosto věřím tomu, že složení je kvalitní a vyživující. Právě proto se asi moje pleť tak šklebí.

K dostání je ve třech odstínech, u nás jsou k dispozici dva. Můj odstín číslo 02 je relativně tmavší, ale velmi neutrální. Proto bych ho nemohla nosit v létě, byl na mě až šedavý. 

Vyberte si podle toho, jakou máte pleť. A ideálně vyzkoušejte před koupí, doporučuju zkoušet několik dní. Moje pocity jsou každý den jiné, společným jmenovatelem je pouze fakt, že se brzy lesknu.

Kvalitní produkt to je zcela bezesporu. Já ho ale používat nebudu, protože mám doma zkrátka pohodlnější věci.

Napište mi, co si myslíte vy. Kdo z vás ho zná a miluje? Jakou máte pleť?

4 komentáře:

 1. No tak tento produkt jsem vůbec neznala a po přečtení mě nepřesvědčil, já mám citlivou pleť.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Je mi trochu líto, že jsem tenhle výrobek tak úplně nevychválila. Prostě mě tak úplně neposadil na zadek. N citlivou pleť by ale sám o sobě měl sedět.

   Vymazat
 2. Nevěřím nikomu "dobré složení", takže fotka složení by pomohla :). Našla jsem jedno, a ouha, hned po vodě (před glycerinem!)máme v krému toto https://cs.wikipedia.org/wiki/Ethylhexyl_metoxycinam%C3%A1t. Nevím, nejsem bio-šílenec, ale v takové koncentraci bych to na pleť nemazala. Nevím, co s kvalitou má dělat nějaké jméno. Každá značka má dobré i špatné produkty (Filorga má dobrých pár :) . Odstín je divný a tmavý, navíc tam vidím třpytky? To, že se leskne pleť, je taky minus, ale já nevím, co všechno by se na mě lesklo, kdybych na sebe mazala egyptský zázrak. jsem docela tolerantní k tomu, že mi nebude sedět bb od levných značek, drahé by ale měly být bezproblémové. O tomto vidím z jiných recenzí - moc tmavý, moc mastný, nesedí na pletí, ztrácí se.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Cíleně složení až tak moc nerozebírám, pouze u skutečně jednoduchých a přírodních výrobků se u něho pozastavím. Už jsem opkovaně psala důvody.
   Krabičku se složením už nemám, takže spoléhám na to, že zájemci si (stejně jako ty) zagooglí :)

   Tmavý?
   Relativní, na mě je až teď tak nějak akorát, v létě mi byl světlý. A stejně relativní je i to ostatní.

   Každý vnímáme značky subjektivně, já Filorgu jako dobrou vnímám na základě toho, jak mi loni fungovala ucelená řada péče, a ze zkušeností holek okolo, kterým věřím. Tohle BB mě nenadchlo, ale moje maminka ho má ráda.

   A ne, není to o ceně. Ani levný výrobek bych netolerovala, kdyby se choval takto.
   Pěkný víkend.

   Vymazat

Každý váš komentář mě těší. Diskutujme :)