Prohledat tento blog

Počet zobrazení stránky

29. 9. 2015

Estée Lauder Pure Color 09 Crystal Bronze


Když už jsme v těch rtěnkách, budeme pokračovat v krasojízdě. Rtěnkojízdě? :). Rtěnky odjakživa miluju, takže je i logické, že se mi tu nashromáždilo plno obrázků za tu dobu, co jsem neměla tolik řasu blogovat. 

Rtěnky Estée Lauder podle mého názoru patří k tomu nejlepšímu, co se dá v parfumeriích běžně nakoupit. Měla jsem jich už opravdu hodně a v podstatě mě nezklamala žádná z nich. Na vysoké jsem zbožňovala jejich řadu Signature, s těmito rtěnkami jsem si připadala jako skutečná dáma :). Čekala jsem netrpělivě, až se k nám dostane řada Crystal a hned jsem si koupila svoji první "krystalku". Užila jsem si s ní moc pěkné chvíle a některá nezapomenutelná rande... No nic, pojďme zpět z dávnověku a z mých zasutých vzpomínek :). Dneska vám ukážu jednu velmi příjemnou rtěnku, která sedne všem milovnicím teplejších odstínů, lesklých a lehce nátónovaných rtů.


Obaly řad Pure Color jsou pořádně macaté, přes skleněnou podsadu vidíte barvu rtěnky, což se hodí, pokud máte víc kousků od jedné značky. Někdo by mohl podotknout, že jsou obaly už zbytečně robustní a veliké. I já preferuju menší obaly, které mi z psaníček a kosmetických taštiček nedělají lodní zavazadla. Ale co už. Pravda je, že se mi tyhle rtěnky vzhledově moc líbí.


Odstín Crystal Bronze je takový přesně pro mě. Na dny, kdy chci vypadat a cítit se uvolněně a jen trochu upraveně. I když poslední dobou miluju a nejčastěji nosím hutnější a pečující krémové rtěnky, případně jejich matné protějšky, tuhle lesklejší a transparentní krásku mám taky ráda. Už je to u mě asi nuda, ale tyhle odstíny mi sluší a sedí. Směs červené, hnědé, zlatavého lesku a kvalitní textura - to je prostě ideální.


Estée Lauder Crystal Bronze


Ve velmi lehkém nátěru vypadá rtěnka báječně! V podstatě dodá rtům jen lesk a živost. 


na dolním rtu lehký nános, horní ret nahý

Jak vidíte, tohle je skutečně rtěnka na každý den. Do školy, do práce, ale i na víkendový výlet a posezení s přáteli. Něco takové unosíme každá z nás. O rty je skvěle postaráno, nemusíte se obávat vysušování. Třpytečky sedí, kde mají. Nepotřebuju ani konturku, což už u mě bohužel není pravidlem.

Další věc, kterou na rtěnkách EL (aneb Ludřinkách, jak by řekla teta Martinka) miluju, je to, že jsou vždycky perfektně posazené do tuby. Nenávidím, když se rtěnky kývou a obouchávají se o vnitřek tuby. To se mi u EL nestává (jednu reklamní GWP rtěnku v ošizeném balení nepočítám, ta možná odnesla i letošní pařáky).

Co vy a tyhle lehké lesklé rtěnky? Milujete? Nesnášíte? Jsou vám jedno?

Žádné komentáře:

Okomentovat

Každý váš komentář mě těší. Diskutujme :)