Prohledat tento blog

Počet zobrazení stránky

28. 4. 2015

TOO FACED Candlelight


Už ho mám docela dlouho a úplně jednoznačně nevím, co bych o něm přesně napsala. Strašně moc jsem ho chtěla a je možné jsem si ho až příliš vysnila. Podle názvi jsem čekala dokonalý zkrášlovač v ultra-jemném prášku. 
Název podle mě slibuje, že ve výsledku dostanete naprosto nádhernou pleť s vyhlazeným a za každých podmínek lichotícícm finišem. A to právě úplně jednoznačné není. A prášek taky není úplně nejjemnější.Nejprve pár obligátních slov k obalu. Too Faced má své typické způsoby balení produktů, zdobené, výrazné. Pro mě je hlavní, že jsou funkční a kvalitní, neodírají se a neničí. Zrcátko je velké a dobře použitelné. V balení byla houbička, která samozřejmě ihned letěla. Nepoužívám je skoro nikdy, ale v tomto případě by to pro mne už vůbec nebylo možné. 


Purřík Candlelight je totiž světlounký. Kdybych ho zkoušela nanést houbičkou, byla bych jak smrtka. A to je právě asi ta věc, která v mých očích tento produkt nevynesla úplně nahoru.


Druhá věc, kterou chci zmínit, jsou poměrně velké třpytky žluto-zlaté barvy. Tohle asi taky nesedne úplně všem. I když já osobně je beru celkem spokojeně a nevadí mi.


Jestli chcete používat Candlelight jako zkrášlovací závoj na celou tvář - tak jsem si ho totiž vysnila já - počítejte s výše zmíněným. Pudr je celkem tvrdě zalisovaný, takže nenaberete přehnaně moc. Nános vám nevytvoří. Lehce matuje a výrazně rozjasňuje většími třpytkami. V porovnání s Guerlain Meteoritkami jsou třpytky řidší, ale mnohem větší a zlatavější, pudr je ale tvrdý a nenanesete ho tak komfortně. Candlelight zesvětlí, ale rozhodně nezapomeňte na jeho smetanově-žlutý podtón.

Zesvětlení pleti je v mých barevných relacích celkem viditelné, takže ho nosím opatrně, nanesený měkkým vlasem přes celou tvář. Určitě poslouží jako dobrý a nepříliš výrazný rozjasňovač nad tvářenku, pod obočí, nad horní ret. Nadšené budou ty z vás, které šetří klasickým lesklým až mokrým třpytem.
Pravděpodobně bych ho nedoporučila pro majitelky růžové pleti, ale asi to chce vyzkoušet.


Ačkoliv tahle moje recenze není plná superlativ, protože jsme si s pudrem Candlelight k sobě nějakou dobu hledali cestu, používám ho ráda a docela často. Rozhodně je to bezvadná alternativa do kabelky. Podle mě je tohle na cesty super místo Meteoritek, což o lisované verzi kuliček přímo od Guerlain úplně říct nemůžu (mám je ráda, ale dělají jiný efekt než klasické kuličky).

Koukněte se na stojan Too Faced. Tento produkt podle internetu asi úplně neodhadnete, swatche sice jsou (a já jsem nyní dva přidala), ale na každé tváři a při různých způsobech aplikace stejně vždycky vyjde úplně jiný výsledek.

Napište mi, zda ho máte a jack ho používáte.

7 komentářů:

 1. Ahoj, píšeš že lisované meteoritky mají jiný efekt oproti klasickým kuličkám-já jsem si koupila právě ty kompaktní a na celý obličej je rozhodně dát nemůžu, lesknu se jak diskokoule :-( Asi to je tím že mám dost pórovitou pleť? Myslíš že ty klasické kuličky by na pórovité pleti vypadaly lépe? Někde jsi myslím psala, že docela matují.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Medvídku, podle mě jsou kuličky tisíckát lepší, kompaktní jsou takový lesklý pudr, pudromakeup... Kuličky matují velmi pěkně. U těch je vždy nejdůležitější vybrat barvu. Nejlépe matují ty ze stále kolekce.

   Vymazat
  2. Děkuji, tak se moje domněnka potvdila :( To jsem tomu dala, no tak ho budu asi používat aspoň jako rozjasňovač... Kuličky třeba pořídím časem :)

   Vymazat
 2. Co se stalo s Blogsale? Uz nebude? Dekuju!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Blogsale dáváme dohromady. Ani jedna nestíháme vyřizovat ho a lítat na poštu. Pejskům a kočkám ale pomáháme samozřejmě dál :) Bude podrobnější post.

   Vymazat
 3. Odpovědi
  1. Bez nich už by to bylo úplně nepochopitelné :)

   Vymazat

Každý váš komentář mě těší. Diskutujme :)