Prohledat tento blog

Počet zobrazení stránky

30. 3. 2015

NARS Hardwired Lipstick Femme Fleur

Když už poslední dobou tak peru NARS, ukončíme krasojízdu. Poslední, co jsem si v NARSím záchvatu koupila, byla tahle rtěnka. Audacious řadu jsem celkem poctivě prolezla a ozkoušela a zjistila jsem, že jsem asi mimoň. Nechápu totiž, čím vzbudila takové nadšení napříč beauty světem. 
Když jsem chtěla odejít, zaujala mě limitková rtěnka z Hardwired kolekce. Odstín Femme Fleur je totiž přesně to, co mě zaujme vždycky a kdekoliv.


Balení je moc pěkné, rtěnka je velmi drobná, vedle mých ostatních rtěnek působí jak mladší ségra. Plast se samozřejmě špiní, to je holt NARSí choroba...Barva je nádherná! Zastřená červená s mírně cihlovým podtónem. Na rtech umí hrát tajemnou, občas nevíte, se kterou barvou máte co do činění. Tohle je červená pro stydlivky. Anebo je to červená pro pracující ženu, která nestíhá rty celý den hlídat a proto si nemůže dovolit nějakou nekompromisní pecku.

NARS Hardwired Lipstick Femme Fleur


Fotky na ruce mnohem přesněji ukazují barvu. Na rtech se mi barva prostě věrně vyfotit nedaří.


A teď to veledůležité. Jaká ta rtěnka vlastně je? 
Není to žádná typický krémovka, neřeknete o ní, že je jako balzámek. Naopak je v tyčince pevnější, pocitově až lehounce sušší. Při nanášení musíte přitlačit. 
Dá se nanést i jemná a tenká vrstva, ale doporučuju dát pořádnější nános. V jemné vrstvičce totiž tahle rtěnka kupodivu vysušuje víc, barva se trhá a není to příjemné. Oproti tomu když ji nanesu pořádně, mám do oběda pokoj a rtěnka vypadá dobře. Po obědě nanesu úplně znova a zase spolu pěkně pracujeme až do odpoledne.

Není to ta nejpříjemnější rtěnka, kterou mám. V tom mě NARS nepřekvapil, protože v minulosti jsem vyzkoušela asi 8 rtěnek z různých řad a vysušovaly svorně všechny. Nicméně tohle je zatím ta nejlepší NARS rtěnka, kterou jsem vyzkoušela. I dneska se na výsledku silně podepisuje odstín. Tohle je totiž ta nejlepší barva právě pro mě, pokud nechci jet úplně v nude nebo MLBB.

V každém případě když si pohlídám pitný režim a nemusím skutečně celý den mluvit (to totiž rty vysušuje víc), jsem s ní spokojená a moc si její nošení užívám.
Ne, není to jednoznačné áchání a nějaké wooooooow, ale dokud přesně tuhle barvu neseženu v ještě lepší kvalitě, potáhneme to spolu s Femme Fleur dál.


4 komentáře:

 1. odtieň je krásny,ale na mojich stále suchých perách si to neviem predstaviť

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ono to není vysloveně vysušující, ale není to krémovka.

   Vymazat
 2. Krásná barva, ale to vysušování a trhání nezní dobře. Při cenách Narsu by ta textura mohla být lepší. Barva je podobná ceramidové Arden 04 Vintage red, která je také sofistikovanou pracovní červenou. Btw mám stále v hlavě tu Terrybly 401 a moc se těším, až na ni mimo ČR narazím:). Carol

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ardenka je podle mě lepší texturou... Jako nevím, co bych o tom Narsu řekla.

   Vymazat

Každý váš komentář mě těší. Diskutujme :)