Prohledat tento blog

Počet zobrazení stránky

11. 2. 2015

RODIAL Dragon's Blood Hyaluronic Mask


Další z recenzí, kterou jsem celkem odkládala. Vlastně jsem ji odkládala tak dlouho, až jsem masku spotřebovala. Bylo to hlavně proto, abych byla skutečně objektivní :).

Mě se totiž masky obecně špatně posuzují. Jejich účinek na pleť je u mne poměrně proměnlivý, což přičítám cyklu, počasí, obecnému stavu pleti i náladě.

Po nadšení po hadím séru jsem ihned objednala tuhle masku. Soli kyseliny hyaluronové (protože kyselinu jako takovou skutečně v žádném produktu nenajdete) mi v minulosti vždy dělaly dobře, takže jsem tuto masku zkrátka musela mít.


O vzhled balení tolik nejde, musí být hlavně funkční, že ano. Ale uznejte, že tahle krásná svěží a zářivá barva by se hodila do koupelnové skříňky i vám. Už jen pohled na tu barvu musí omladit pleť :). K věci: balení je rozhodně funkční a kvalitní, no problem.

Popisky slibují okamžité obnovení a omlazení pleti, vyhlazení linek a celkové zavlažení a vyživení pleti. Dokonce by se mělo zmírnit případné začervenání a drobné dokonalosti mají být fuč. Celkem dost na jednu korálovou tubičku...Bílou, pocitově hodně "mokrou" a mírně gelovitou pastu aplikujete v tenké vrstvě a necháváte minimálně 10 minut působit. Klidně je ale možné nechat ji i přes noc nebo ji použít třeba jako masku na dlouhé lety. 


Maska funguje, to můžu s klidem napsat. Pokud se ocitáte v období, kdy vaše pleť žízní (a pozor, to nemusíte ani poznat, ne vždy je znatelně vysušená), po těch 10 minutách je tenká vrstva masky pryč. Prostě zjistíte, že ne plati nemáte zhola nic. Pak nanáším ještě malilinké množství, což jistě není nutné. 
Ačkoliv netuším, zda opravdu omlazuje, rozhodně perfektně probudí tón pleti. Víte, to je asi s přibývajícími lety můj největší pleťový problém - barevně už není tak svěží a sjednocená, určitě jsem bledší než dřív. A tento problém mi maska řeší perfektně! Po jejím použití jsem "opálenější", což u mne popravdě znamená oranžovější, vypadám jako skvěle vyspaná. 
Případné začervenání a jeho zklidnění neposoudím, ale už jen sjednocením a osvěžením barvy pleti to tak může vypadat.
Jednou jsem masku použila po návratu z hnusné podzimní plískanice, kdy jsem nesla syna v náručí. Pan syn má roztomilý zvyk se se mnou v náručí mazlit a hrát si na eskymáka, jenže třením jeho bundičky o moji pleť v tom odporném protivětru s deštěm mi moc neprospěl. Na tváři a bradě jsem měla klasicky poškrábanou pleť a při rozmrzání u krbu to pekelně pálilo. Nanesla jsem větší vrstvu masky a ihned přišla úleva. Druhý den už po škrábancích zbyla jen suchá místečka. Hojím se sice celkem dobře, ale myslím si, že maska hodně pomohla.

Zkrátím to. Moje recenze je celkem přísná, protože s maskami to je vždycky těžké. Ale já už mám druhé balení. Snad vám to stačí.

Já osobně už obaly a popisky nečtu a tuto masku vnímám jako silně hydratační péči. Tak mi funguje spolehlivě a na jedničku a jako takovou vám ji srdečně doporučuji. Je drahá, ale spotřeba není závratná. Textura je bohatá a stačí jí malinké množství. Klidně ji použijte jen na nejcitlivější místa a na zbytek tváře dejte něco jiného. Ale pokud vám chybí hlavně hydratace, zkuste ji.3 komentáře:

  1. Pisu si, mohla by se mi hodit. Navic jsem nadsena z Rodial odlicovaciho kremu takze roste touha poridit si jeste neco od teto znacky.

    OdpovědětVymazat
  2. Vypadá to dobře. Ale toho draka v ní se fakt bojím :D

    OdpovědětVymazat
  3. Už obalem je velmi sympatická :-)

    OdpovědětVymazat

Každý váš komentář mě těší. Diskutujme :)