Prohledat tento blog

Počet zobrazení stránky

3. 11. 2014

RODIAL BB Venom Skin Tint v odstínu Hamptons

aneb jejich variace BBčka.

Nemám ráda BB krémy, nemám ráda ani CC krémy a určitě to bude stejné, až někdo dojde k dalšímu zdvojenému písmenu. Proč se vlastně přeskočilo AA? Anti-aging, anti-acné, na to by se dalo tak krásně vymýšlet.... No nic, pojďme k věci.

Naposledy jsem vyzkoušela BB krém od REN. A přestože Ren miluju, jejich BB mě zklamalo, jako mě zklamala jiná BB provedení. Takže jsem ani od Rodial BB neočekávala nic, sehnala jsem ho někde za super cenu, takže to byl asi hlavní důvod k nákupu, jinak bych asi ani neinvestovala do něčeho, co bylo předem odsouzeno k záhubě a prodeji v blogsale. Nakonec jsme spolu chvíli vydrželi, což považuji za úspěch na BB krémy nevídaný a neslýchaný. 

V čem je vlastně Rodial BB tak jiný?Líbí se mi, že kryje. Většina BBček byla jen variace na tónovací krém, nekryla, nebo pokud ano, dělala masku. To je moje zkušenost, můžete mít jinou, já bohužel ne. Rodial kryje, ale masku nedělá. Pojem kryje berte s rezervou, krytí je tak medium, určitě ne full coverage, o což ani nestojím, svoji pleť mám pěknou a potřebuji spíše sjednotit než zakrýt. Ale tady mi to vyhovuje. Zároveň ale není na pleti vidět. Veliké plus, tohle se fakt všem nepodaří. obzvlášť právě v kombinaci s dobrým krytím je efekt masky téměř vždy jistotou.
Finish je takový matnosvěží. Po nanesení nepotřebujete pudr, obličej je prakticky matný, ale ne mdlý, stále živý a svěží. Postupem dne se probojuje na světlo boží trocha toho přirozeného lesku, ale naštěstí nevypadáte mastně. Výdrž je celodenní, po několika hodinách je pleť stále jednotná a celá pokrytá, bez map, fleků a postupného ztrácení se produktu. To fakt nehrozí.
Na výběr máte 3 odstíny - Capri, můj Hamptons a nejtmavší St. Barns. Sama sebe vidím tak někde uprostřed, ani světlá, ani tmavá, takže proto jsem zvolila zlatou střední cestu. Odstín je velmi přirozený, nenajdete v něm stopu po oranžové, je neutrální, ale malinko tíhne k teplému spektru. Přesto bych ho označila za béžový. Nevidím v něm žlutou ani růžovou, je to "chytrá" barva, která se krásně přizpůsobí vašemu přirozenému podtónu pleti. Pokud budu hnidopich, mohl by Hamptons být o fous tmavší a vůbec bych se nezlobila. Ale takto se nezlobím také. Podle mě je vždy lepší o něco tmavší makeup, samozřejmě jen velmi mírně, ale z možností o něco světlejší a o něco tmavší volím vždy tu tmavší variantu. Moje zkušenost je taková, že světlejší makeupy vám strašně zvýrazní póry a každou nedokonalost. Není to texturou makeupu, je to často právě odstínem. Takže o fousek tmavší Hamptons a jsem šťastná. Nicméně St. Barns je podle swatchů už moc, takže jsem spokojená se s svým výběrem.Rodial BBčko jsem používala hlavně o víkendech, přijde mi takové víc casual. Do práce však vždy nosím svého favorita - NARS Sheer Glow v odstínu Fiji. Jemu se Rodial rovnat nemůže, ale je to zatím to nejlepší BBčko, které se mi dostalo do rukou, dělá opravdu velmi pěknou a přirozenou pleť. S čistým svědomím vám ho doporučuji a jsem si jistá, že se vyplatí i za plnou cenu. 

3 komentáře:

  1. Mám naprosto stejnou zkušenost s odstíny makeupů a čehokoliv, ty světlejší prostě udělají fleky, i když na pleti nic v nepořádku není. Proto jsem tak smutná z toho, že nám firmy jako PR testery posílají všechno tak světlé...

    OdpovědětVymazat
  2. Já třeba o trochu světlejší odstín nosím ráda, ale je pravda, že člověk musí být fakt strašně opatrný, aby to vypadalo dobře a klade to fakt velký nároky na konzistenci makeupu, musí 100% splynout s pletí. S trošku tmavším odstínem to tak náročný není...

    OdpovědětVymazat
  3. A preco si sa ho vlastne vzdala? Ved o nom pises tak pekne.

    OdpovědětVymazat

Každý váš komentář mě těší. Diskutujme :)