Prohledat tento blog

Počet zobrazení stránky

18. 9. 2014

MURAD Active Radiance Serum


Poté, co jsem byla tak nadšená z hadího séra od Rodialu, jsem vám slíbila recenzi séra Murad. A řeknu vám hned ze startu, že jsem ji odkládala tak dlouho, až jsem sérum spotřebovala celé. Zdá se, že nemám zcela jednoznačný rezultát...


Balení vidíte, není špatné, ale pumpička je tak zapeklitě zabudovaná do několikavrstevného plastu, že nevím, kolik toho vyhodím. Nedostanu se tam a vzhledem k ceně séra je to k zamyšlení. Nicméně dávkování je super. Nemám výhrad.


Sérum je mírně gelovité, ale nelepí. Parádně se vpracuje do pleti i ve větším množství. Nevoní, pokud mohu soudit.

Dávala jsem ho poctivě ráno i večer pod krém na pleť obličeje i krku. A zkoumala jsem se. Po nadšení a okamžitém výbuchu slasti po používání hada jsem byla prostě zklamaná. Takové to "naducání" pleti se nekonalo. Ne ihned, ne napodruhé. Jenže já nevím, zda je to špatně. Prostě nevím, jestli není lepší mírný, pozvolný a trvalejší účinek než ten buch-bum-bác-ultrakrásná, který pozítří opadne. Nevím nic. Vím jen, že tohle sérum mi pleť viditelně sjednotilo barevně. Byla jsem celkově žlutější a tmavší, i bez slunce. A víc o efektu nevím... Ale zase mi to slušelo, když jsem byla jednobarevná.

Fakt mě mrzí, že je moje recenze bezcenná. Nebo vám nějak pomáhá?

Já už si asi tohle sérum nekoupím, protože na ten sporný účinek je podle mne drahé. Víte, měla jsem třeba hodně ráda levnější sérum od Loccitane, které sice neomlazovalo, ale aspoň pleť jednoznačně vyživilo a uklidnilo. Tohle sérum od Murad mi kromě sjednocení pleti neukázalo nic. I když tu jednotnou barvu taky vítám. Ach jo, je to dobré? Není to dobré? Není to málo? Neměla bych se na tu recenzi vykašlat? Bloguju už docela dlouho, ale dneska vážně nevím, jak by post měl vyznít. Prostě netuším, co si o tom produktu vlastně myslím.

Vyberte si, prosím, co dokážete. Já už jen doplním fotky krabičky, kde mě pobavily české nápisy.   Tuhle recenzi jsem vám dlužila a chtěla jsem ji udělat, ale strašně špatně se to píše, když prostě sama nevím, co si mám myslet. Omlouvám se vám a věřím, že mě chápete.

Stalo se vám to někdy??? :)

3 komentáře:

  1. Já měla už dávno od Murad sadu na problematickou pleť. Napsala bych o ní asi tak to, co ty o tom séru... Jako jo, ale fakt nevím... :-) Docela bych ráda, kdyby se objevil někdo další se zkušenostma, protože by mě zajímalo, jestli jsme divný my nebo ta značka...

    OdpovědětVymazat
  2. Stava se mi to taky, proste u veci, kde neni patrny nejaky super nebo hruzny ucinek.

    OdpovědětVymazat
  3. Hmm značku neznám,ale po tvé recenzi vím, že o nic u tohoto séra nepřicházím :)

    OdpovědětVymazat

Každý váš komentář mě těší. Diskutujme :)