Prohledat tento blog

Počet zobrazení stránky

31. 7. 2014

ST. TROPEZ Bronzing Mousse

Je asi podivné psát v létě o samoopalovacím prostředku. Ale tohle léto je trochu zvláštní a díky letošnímu pracovnímu záběru se k vodě skoro nedostanu. A stejně jako každý jiný, i já vypadám líp se zdravější barvou ve tváři.

Tuhle pěnu jsem dostala v letním beauty boxu, o kterém jsem vám už psala. Měla jsem doma tubu vyhlášeného Xen-Tanu a byla by mi stačila, protože samoopalovací prostředky používám poměrně málo a výhradně na obličej. Ale jsem moc ráda, že jsem St. Tropez Bronzing Mousse dostala a vyzkoušela. Je to ten nejlepší samoopalovací zázrak, který jsem kdy vyzkoušela! Xen-Tan byl podarován dál a mám najednou pocit, že za moc nestojí :)


Balení je pěkné, malé a velmi funkční. Pěna je vytlačována povedeným aplikátorem, který se dobře udržuje.
Dostala jsem i aplikační rukavici, kterou velmi vítám. Pěna St. Tropez je totiž dost rychlá a bez rukavice je potíž umýt si po aplikaci ruku. 


Tuto nazelenalou pěnu vytlačíte z aplikátoru. Vypadá to trochu jako amarouny, že?

A pak už to chce pracovat rychle! Pěna barví ostřelhbitě. Ale barva je báječná a neuvěřitelně přirozená. 

Z pěny St. Tropez jsem nadšená i z jiných důvodů. Dřív jsem si myslela, že všechny samoopalovací krémy trochu smrdí, že to bez toho nejde. Jde to - St. Tropez to umí. Další věc, kterou jsem měla neodmyslitelně spojenou se samoopalováky, bylo vysušování pokožky. I v tomto bodě mě St. Tropez pěna okouzlila a předčila i Xen-Tan (a o levnějších drogerkových samoopalovacích krémem vůbec nemluvím). I když jsem ho měla předtím ráda, smrdí a vysušuje (a to jsem měla speciální variantu pro samoopalování obličeje). 

Na následující fotce vidíte, jak pěna funguje. Na ruku jsem si jedním lehkým dotykem pouze otiskla hubičku aplikátoru. Zapnula jsem si foťák, smázla jsem zbytek pěny a fotila. Pěna barvu předává neskutečně rychle! 
Fotka asi působě celkově studeněji a nazelenale, ale vězte, že St. Tropez mě naopak barví do dokonalé zlatohnědé. Oproti ostatním samoopalovacím prostředkům, které jsou spíš oranžové, mi St. Tropez Bronzing Mousse vytváří stejnou barvu, kterou dostávám u moře. A to miluju, sluší mi to a chci tak vypadat pořád.


Výdrž umělého opálení moc neposoudím, protože si na opálení ihned zvyknu a mám pocit, že zkrátka dobře vypadám. Vím jen to, že vůbec nevím, jak mizí. Nepozoruji žádné skvrny nebo drolení barvy. 


Já osobně používám samoopalování pouze na obličej, na zbytek člověka nemám náladu. A v tomto konkrétním případě je mi jedno, zda je pěna určena na obličej nebo na tělo - je bezvadná.

Co dodat - báječná věcička, kterou můžu doporučit! I když je léto a opálení má být přirozené, sahám po ní zhruba jednou týdně nebo jednou za 10 dní. Představuje pro mne skvělou přípravu před jednáními, před večírky nebo prostě jen před výletem. Pak už mi stačí naprosté minimum líčidel, abych vypadala fajn.

A o to jde, co říkáte?

2 komentáře:

Každý váš komentář mě těší. Diskutujme :)