Prohledat tento blog

Počet zobrazení stránky

24. 7. 2014

GIVEAWAY - rozdáváme 50 kousků sluchátek!

Jak dobře víte, dlouhodobě spolupracujeme s www.bezobalu.eu, kteří velmi ochotně spolufinancují naše charitativní akce. Přispívají nadpoloviční částkou na nákup dek, ostatního vybavení vybraného konkrétními útulky, a také na krmivo.

Naši přátelé z bezobalu plánují udělat nějaké změny na svém eshopu a požádali nás i vás o pomoc. A jelikož oni pomáhají nezištně a ve velkém, není, co řešit :)

Za pomoc samozřejmě něco pěkného dostanete, nebojte se :) 

VŠICHNI, KTEŘÍ SE ZÚČASTNÍ, OBDRŽÍ EMAILEM 50% SLEVOVÝ KÓD S PLATNOSTÍ NA JEDEN TÝDEN!
Padesát z vás, kteří NEJPŘÍNOSNĚJI zodpoví  čtyři otázky, získají barevná sluchátka (špunty) iFrogz OZONE s mikrofonem v hodnotě necelých 350,- Kč.


iFrogz je druhou nejprodávanější značkou v audio příslušenství pro mobily a tablety v Americe, takže se můžete těšit ze skutečně značkového dárečku.
  

Jak na to?
Prohlédněte si stránky www.bezobalu.eu a odpovězte na následující 4 otázky:

1. Jaký je váš první dojem ze stránek, je pro vás orientace snadná? 

2. Umíte si zde najít příslušenství pro váš mobil nebo tablet?

3. Co říkáte na vzhled stránek bezobalu? Odpovídají podle vašeho názoru sortimentu? Líbí se vám? Jaké změny v oblasti designu byste navrhovali? 

4. Jaký máte telefon a tablet? (konkrétní značka a model) 

Odpovědi na tyto otázky pošlete na support@creed.cz, napište k nim svoji doručovací adresu a emailovou adresu, na které budete odměněni. Uveďte také svůj nick, který zveřejníme v seznamu výherců. Pokud nemáte registraci, v případě výhry sluchátek uveřejníme vaše křestní jméno a obec, kam se výhra pošle.

Tato neobvyklá giveaway bude ukončena v neděli 27. července. Zaměstnanci www.bezobalu.eu si ji sami vyhodnotí, předají nám informace a v úterý 29. července sem na náš blog umístíme příspěvek s výsledky. 
Nejpozději v pátek 1. srpna bude všem respondentům emailem odeslán slevový kód.

To by k soutěži bylo vše.

Za nás jako SOFASTARS chceme říct toto: uvědomujeme si, že někteří mohou tuto giveaway vnímat jako reklamu. Někdo bude možná křičet, že jsme beauty blog a že nějaké nesmysly k mobilům sem nepatří. Jsme si toho vědomy, pravda je, že sortimentu eshopu vůbec nerozumíme, ale náš postoj je jasný.
Bezobalu pomáhají a pomáhají opravdu významně. Bez jejich finančního přitlačení bychom rozdávaly půlku vybavení. Koukněte se do útulků, najděte si na internetu případy týrání a nadšence, kteří pomáhají. Stále to není dost, jak víte.
Když dáváme vybavení nebo krmivo do rukou podobných nadšenců, nezřídka se objeví i dojetí, vděk a slzy. Lidé, kteří se starají o opuštěná a mnohdy nemocná nebo zraněná zvířata s doživotním hendikepem, prostě nejsou zvyklí na větší a hodnotnější dary.
Takže jistě chápete, že chceme na oplátku pomoct někomu, kdo vydá nemalé peníze a nic z toho nemá. Nic než pěkný pocit :)

A proto rády pomůžeme lidem, kteří mají správně poskládaný žebříček hodnot.
Navíc - dárek dostane naprosto každý, kdo se zúčastní :) 

Doufám, že tento malý projekt uvítáte a že se zapojíte.


5 komentářů:

 1. Je super, že si takto vzájomne pomáhate a určite to neberiem ako nevhodné, aj keď máte beauty blog! A keď budem mať čas, určite sa zapojím :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Moc díky! Jsem ráda, že máme stejný názor :)

   Vymazat
 2. Reklama, nereklama, není to fuk?Ta sleva je super, tyhle sluchátka se mi fakt líbí a sluchátek není nikdy dost,že? :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No, že jo!
   Jsem TAK ráda, že máme s Nik tak fajn čtenáře.

   Vymazat
 3. Moc tleskám. Podporujte každého kdo pomůže. Já vyplním jen kvůli vám, protože sluchátka vůbec nepotřebuji. Ale můžu je dát příteli :) Jste fajn.

  OdpovědětVymazat

Každý váš komentář mě těší. Diskutujme :)