Prohledat tento blog

Počet zobrazení stránky

10. 4. 2014

ByTerry Light-Expert Compact Mineral Foundation Brush 4. Amber Touch


Tuto krásnou malou kulatou krabičku ocení každá uspěchaná milovnice krásné pleti, která je často na cestách. Já sama jsem zvažovala koupi, pravda byla, že jsem další makeup nepotřebovala... Ale od té doby, co jsem modré balení rozbalila, na cesty neberu nic jiného!

Balení je skutečně drobné, směstná se do dlaně a tím pádem samozřejmě do každé kabelky. To je první praktický atribut. V horní části šroubovacího válečku je zrcátko, což je další fakt, který v pohybu velmi oceníte. A konečně tu máme štětec - ano, uvnitř pidiválečku je i štětec, jehož kvality jsou vysoko nad standardem toho, co bývá přikládáno ke kosmetice.
A podotknu, že mě osobně se ten modrý lesklý váleček strašně líbí :) A byl ve slevě! Koneckonců i to je jeden z důvodů, proč tento post zařazuji. Light-Expert Compact ještě různě po internetu koupíte výrazně slevněný - alespoň doufám, že to ještě stihnete :)Vidíte? Rozšroubujete...


A ze základny válce vyklouzne velice pevný a hustý přírodní štětec, který neškrábe!!! A nahoře ve víčku je zalisovaný kompaktní minerální makeup, takže když obě části zašroubujete zpět do sebe, štětec automaticky nabere produkt na příští použití. Chytré, vykoumané, perfektně zpracované a prostorově dokonale minimalistické. Na fotkách mi chybí něco pro porovnání rozměrů, ale balení je opravdu skrček. Navíc velice oceňuji to, že se o něho na cestách nebojím. Miluju značku By Terry, protože mi dělá nejkrásnější pleť a rty, to víte. Ale pravda je, že balení tvářenek a pudrů na cestování příliš není. Je těžké a drahé, mám o ně strach a nechci s nimi třískat. O Light-Expert Compact se nebojím :)


Když jsem doma, používám na nanášení makeupu jiný štětec (konkrétně štětec na rozjasňovač od Illamasqua). Je to proto, že když makeup nanáším přímo z vestavěného štětce, dostanu ihned poněkud vyšší krytí. Na cestách ale v pohodě zvládám aplikaci přímo. Makeup ze štětce dotyky rozložím na obličej a potom rozkroužím. Obvykle stačí jedno namočení do víčka na celou tvář, ale pro vyšší a sametovější krytí je možné vrstvit. 

Makeup nádherně vypadá! Dělá sametovou pleť, ale nevytváří vrstvu. Jako by naprosto tence sedl do pleti a zdokonalil ji. Na obalu píšou, že je minerální. Já ale naštěstí žádné typicky minerální vlastnosti nevnímám. Nepůsobí mastně, je naopak ultra-jemně suchý. Ani pleť nemastí - já obvykle na většinu makeupů ještě lehce dávám pudr nebo meteoritky, ale není to vysloveně nutné. Dělám to spíš pro větší plastičnost tváře, než že by to bylo nezbytné. 


Já jsem si koupila odstín 4 Amber Touch, který rozhodně není pro bledulky. Mně v zimě dodá i trochu barvy navíc, proto roztírám opravdu pečlivě. Teď už mám ve tváři od sluníčka nějakou barvu a sedí akorát. Přesto ale nedávám silnou vrstvu, protože to prostě není potřeba a nejsem na to zvyklá.

Nejsem si jistá, co na fotkách uvidíte. Ale vnímejte to, prosím, hlavně tak, že vidět je málo proto, že Light-Expert Compact dělá jen dokonalou pleť a vidět být vlastně ani nemá :)


Koupila jsem ve slevě na www.byterry.com, cenu si už bohužel nepamatuju. Ve stejném balení seženete i bronzery a tvářenky. Ty bych si ale já osobně už nekoupila, protože tam by mi konkrétně vestavěný štětec neposloužil tak dobře. Bronzer jsem měla, ale nedařilo se mi dokonale přesně konturovat, vždy jsem používala Illamasqua štětec. I bronzery a tvářenky jsou ale snově jemné a lehounké.

A neubývá! :) Ve víčku to vypadá, že je produktu strašně málo. Ale zatím jsem nezvládla spotřebovat skoro nic, pokud mohu soudit. 

Mějte krásný den a krásnou pleť, ať už používáte cokoliv :)5 komentářů:

 1. Ach jo! Zase musím nakupovat! Zrovna něco takového nutné potrebuji( jako nepotřebuji nic ale znáte to:))

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No, ale ono to potřebuje skoro každá. Je to bleskovka a efekt, který od BT znáš sama... :) Není zač! To máš za ty nehty!

   Vymazat
 2. Tohle přesně já potřebuji! Jste jediné normální ženy v blogosféře :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Moc děkujeme :) Ale je nás tady normálních jistě většina :)

   Vymazat

Každý váš komentář mě těší. Diskutujme :)