Prohledat tento blog

Počet zobrazení stránky

2. 3. 2014

DIZAO Organic Rejuvenation Mask Grape Seed

Na té značce něco je! Nevím, co. Nevím, proč se jim tak daří vdechnout do celkem běžných výrobků cosi navíc. Ale je to tak.
Jednu "plachtovou" masku jsem už recenzovala a nadchla mě. A ta dnešní je lepší. Je ještě příjemnější.



Vidíte klasické balení ve formě sáčku se dvěma oddíly. V jednom díle najdete obří plachtu na obličej a celý krk. Plachtička je napuštěna výtažkem ze semínek hroznů, které jsou známé svými extrémně blahodárnými účinky. My z Moravy víme, jak nám v době vinobraní a burčáku nádherně ožívá pleť! Bohuže nám k tomu z toho všeho cukru roste i zadek. Tak zde to máme bez toho zadku :)


Po aplikaci a odstranění masky byla pleť pocitově úplně spokojená a vzhledově působila jaksi čistěji. Neviděla jsem nějakou vyživenost nebo (já to slovo nemám ráda!) naducanost, ale viděla jsem svěžest. Přišlo mi, že ovocné výtažky sežraly to, co mi pleť dusilo. Pleť ale nebyla zarudlá, což je u mne problém skoro po každé masce.


Po použití jsem vyfotila velikost masky - srovnáváme s MAC štětcem 217. Vidíte, jak se vedle té masky krčí? I Fiona od Shreka by se vesele osvěžila s takhle velkou a opravdu štědře napuštěnou plachtou. 


Druhým krokem je sérum s ceramidy a zlatými částečkami. To se mi TAK líbí! Jemně a luxusně září, ale na pleti viditelný třpyt nezanechá. Pleť je jaksi uzavřená a zamčená po první plachtičkové fázi.
Poučena z minulé zkušenosti jsem si neplánovala ponechat část séra v ledničce na další dny. Klidně vám tento postup doporučím, ale nesmíte na to zapomínat jako já... Já se znám, proto si raději sáček vychutnám ihned. A že je pěkně naplněný! Sérum jsem použila bohatě na celý obličej, krk, dekolt, prsa a břicho a paže a ještě jsem mázla i záda, kam jsem dosáhla. Pak jsem si ještě zarelaxovala v županu a šla jsem spát :) Ráno byla pleť krásná, klidná a měla krásně jednotnou barvu.  

Omlazující maska mi byla ještě příjemnější než ta první hydratační. Ta hydratační totiž více stahovala a studila. Omlazující varianta jen pečuje, hladí a vyživuje. Odpouští si ten drobný šok a stáhnutí, které předchází zlepšení vzhledu pleti, ale u mne je díky tomu vítězem. 


V každém případě tyto masky doporučím obě, klidně si je zase znovu koupím a rozhodně se dají dát i jako dárek. Všechna oddělení kapsiček jsou doslova přeplněna vodičkami a séry, z masky přímo kape, nikdo na nás nešetří. 
DIZAO Organic mě jako značka zatím nezklamalo. Moc a moc doufám, že se na HairBeauty bude brzy dát koupit co nejvíce produktů této zajímavé značky. Slyšela jsem, že by mohl být k dispozici pečující i dekorativní sortiment.

Masku jsem dostala k vyzkoušení, ale rozhodně to neovlivňuje moji vzrůstající příchylnost ke značce DIZAO Organic. Až konečně přijde na řadu recenze jejich rtěnky, pochopíte, o čem hovořím :)

Co říkáte na tyto typy masek? Máte je v oblibě?

4 komentáře:

 1. Tyhle Dizao masky se mi díky tobě moc líbí, plánuji asi brzo ozkoušet, asi nebudou na veletrhu co ? to by bylo super kdyby se tam daly koupit

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Na podzim v Letňanech byli, ale nakopit se tam nedalo.

   Vymazat
 2. Já jsem si pořídila asi tři tyhle masky a jsou fajn, na obličeji příjemné, ale nepřišlo mi, že by něco dělaly - měla jsem tuto z dnešního článku, i tu z minulého, i jednu v černém obalu. navíc po tom séru se mi dělaly na obličeji cucky :(

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jestli ty nebudeš o dost mladší než já :) Já jsem nikdy dřív na sobě nepoznala skoro nic, ale bohužel čas běží a začínám poznávat leccos :) Závidím všem, co na sobě nepoznají účinek péče... Ach, kde jsou ty časy!

   Vymazat

Každý váš komentář mě těší. Diskutujme :)