Prohledat tento blog

Počet zobrazení stránky

27. 3. 2014

ASTOR Perfect Stay Waterproof linky? SOTVA!

Lépe řečeno "ani omylem"!

Ale popořádku...
Dostala jsem je k otestování jako PR vzorek od báječné zástupkyně ASTOR. Jsem za to ráda a popravdě jsem nad nimi zpočátku jásala. Báječné balení, malinké, ale plně funkční. Obsahuje ve víčku velmi jemný, ale přitom použitelný štěteček. Šroubovací balení je samo o sobě tak akorát velké, abych je po otevření a při líčení oka zakryla palcem druhé ruky a zabránila vysychání. Kdo by stále otevíral a zavíral, když potřebuje ještě trochu barvy? Prostě balení je vysloveně povedené a toleruji i plasty, které přiznávají drogerku. 
Funguje to.Textura linek je GENIÁLNÍ! SKVĚLÁ, BÁJEČNÁ A DOKONALÁ HLAVNĚ PRO ZAČÁTEČNÍKY. Fakt mi věřte. S těmito linkami se naučí každá. Linky jsou hladké, náznakem malinko gelové, spíš možná až hodně mokré. Přitom ale pěkně černé a lesklé. Prostě taxtura je to nejlepší. Zamilovala jsem se ještě v tu chvíli, kdy jsem rozbalila obálku od ASTORu. Měla jsem plno linek, ale ještě se žádnými se mi nekreslilo tak snadno. Na fotkách níže vidíte, co všechno jsem načmárala pidi-štětečkem na jedno průměrné namočení. Barvy nebylo mnoho, jen jsem v linkách zakroužila. A pořád kreslí a stále kreslí, snadno, bez tlaku, skoro samy. Možná byste chtěly černější, že? Ale já raději lehounce linku obtáhnu, protože díky té lehkosti se snadno a přesně trefuji. Oproti tomu když mám hutné a pořádné linky, nenalíčím se tak přesně a rychle. 
Linky pro focení jsem měla hotové hned. Ten den jsem byla doma a plánovala jsem umýt pár oken a porovnat kameny v záhonku, proto jsem si nedávala nijak extra záležet. Líčila jsem se skutečně jen pro fotky - tak se asi pozná pravá blogerka, no ne? :) Ale aspoň pošťačka a sousedi viděli, že nepodceňuji úpravu vzhledu ani na jarní úklid :)

V poledne jsem šla vyfotit, jak to s mými linkami dopadlo. Zklamání! Nebudu ho pitvat, koukněte se na fotky samy. Skutečně je to foceno v poledne.


Linka už je patrná pouze kolem řas a zbytek se roztekl kolem oka a do linek na víčku. SKANDÁLNÍ! NEPŘÍPUSTNÉ! A pro mne po té velké počáteční lásce k produktu ZRAŇUJÍCÍ.

Je samozřejmě pravda, že jsem se u domácích prací zapotila a zdravě zahřála, ale přesto tvrdím, že takhle kosmetika fungovat nesmí. 
Ne: nepoužila jsem žádnou bázi.
Ne: nepoužila jsem ani stín.
Jen linka a řasenka. Ale takhle já černou gelovou linku nosím nejčastěji a s takovým průšvihem se setkávám poprvé.Jsem zklamaná, protože jsem si na začátku byla jistá, že zde máme dokonalý poklad z drogerie. Ne často, ale občas se nějaký ten skvost za pár korun najde. To už víme. Byla jsem si jistá, že gelové linky ASTOR do té škatulky zapadnou, ale nemají šanci. Bohužel.

Poslední dva dny jsem linky testovala s poctivě nanesenou bází UDPP a jeden den jsem přidala také matný tělový stín (Urban Decay Laced). Linky držely o mnoho lépe, také jsem neměla takovou zátěž a nepotila jsem se. Nicméně i tak byly vnější ocásky světlejsí a nepřesné, když jsem odpoledne odličovala. I s bází je nutné linky hlídat. Nicméně s bází jsou použitelné a se stínem to bylo skoro fajn. Já bohužel silnější černou linku s ocáskem nosím zásadně beze stínu, protože mi vyhovuje právě pouze s jinak "nedbalým" vzhledem doplněným džínami a Martenskami. Můj obličej neunese vystínované víčko a ještě gelovou linku, vypadám pak jako stepfordská panička a necítím se.

Kupte si je, pokud na ně narazíte v nějaké super slevě a pokud se chcete s linkami naučit. Na hledání ideálního tvaru linky, na získání cviku a grifu (protože každá žena zvládne linky! Jen musíme trénovat) jsou geniální. Kupte si je, pokud je aplikujete na skvěle usazený stín, pak snad nepotečou.
Já za ně ruku do ohně nedám a jako perfektního parťáka na uběhaný den je nevezmu. Na to se nekvalifikovaly.

A to vůbec nehodlám pitvat jejich údajnou voděodolnost... 

Doufám, že se nám k nim vyjádří i kolegyňka Nik, jsem na její názor zvědavá.


Kolegyňka Nik je z linek nadšená! Jsou to první linky, se kterými umím dokonale jemnou linku, celistvou a super ocásek. Díky nim nosím od té doby linky každý den. Poprvé v životě. A jelikož já nosím linky zásadě jedině se stínem, moje oko totiž zase neunese ten silný kontrast černé linky a zbytku nenamalovaného, musím mít trochu tmavší stín, aby ten kontrast nebyl tak výrazný, jinak si zase já přijdu zmalovaná, tak s jejich výdrží nemám sebemenší problém. Ale asi i proto, že já nikdy nejsem nalíčená třeba 12 hodin v kuse. Na moje líčení jsou tedy výborné a jsem s nimi moc a moc spokojená.

10 komentářů:

 1. Zajímavé... A je to škoda, první část recenze mě tak namlsala :). Já jsem nadmíru spokojená s linkami od Essence, zrovna dneska je mám na sobě, přežily naprosto bez újmy delší procházku a cvičení, při kterém mi po obličeji proteče pár kubíků potu :D.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ano, linky od Essence v tomto boji vítězí. S ASTORem se líp kreslí, ale jinak fakt vedou ty od Essence.

   Vymazat
 2. viečko máš trochu červené,ja som myslela,že to je nejaká alergická reakcia.neštípala tá linka na oku?inak máš krásne oko.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Foťák vytáhl červenou, ale jde spíše o moji přirozenou pigmentaci. Naživo je to spíše teplá nahnědlá, ranní světlo shora z toho udělalo červenou.

   Vymazat
 3. Tak zase nic :). Já stejnak používám jen linky hnědé. Nejvíce, co se týče výdrže, jsem spokojená s Essence a Catrice, co se odstínu týče, tak s Bobbi Brown a Inglotem.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Souhlasím se všemi jmenovanými. U ASTORu mě nadchlo snadné nanášení. Všechny jmenované jsou hutnější a je snadné s nimi klikatit :)

   Vymazat
 4. Vypadají krásně, ale mám mastnější víčka, takže by mi taky odešly v dál :)

  OdpovědětVymazat
 5. No, tak až je potkám někde ve výprodeji za pár peněz, tak by to mohla být motivace se s tím konečně linku naučit kreslit. Protože to neumím a chtěla bych, ale mám hrozně nejistou ruku. :-) A nechce se mi investovat do žádných opěvovaných držáků, když to stejně na prvních pár onošení bude tak na doma a nebudu s tím moci otevřít ani poštačce, natož vyrazit ven. :-) A na tu výdrž bych nakonec taky byla u sebe docela zvědavá, holt jedna z mála výhod suché pleti, drží na mně bez problémů prakticky skoro cokoli...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak pak budou pro tebe báječné! Znad tě nezklamou :)

   Vymazat

Každý váš komentář mě těší. Diskutujme :)