Prohledat tento blog

Počet zobrazení stránky

28. 2. 2014

Změny a čistky v BLOGSALE

Dnes bych vás chtěla jen stručně informovat o malých změnách, ke kterým v našem Blogsale došlo. Jak asi víte, v drtivé většině se dosud o Blogsale starala Nuf. Každá jsme časově vytížená a jelikož je toho na straně Nuf nyní více než na té mojí, rozhodla jsem se, že zas chvilku budu tu naši Blogsale pilku tahat já.
 
Veškerou komunikaci s vámi tedy budu nadále vyřizovat já. Ale poprosím vás o trochu strpení a pochopení. Vím, že se neozýváme ihned. Ale samozřejmě Blogsale mě neživí, jsem matka a pracuju, takže ne vždy, každý den a každou hodinu netrávím na mailu. Proto se může stát, že vám neodpovím hned. Dejte mi prosím na odpověď tak 3 dny a teprve poté mě urgujte dalším mailem. :) Díky moc.
 
Balíčky budu odesílat jednou týdně. Pokud se mi podaří častěji, ráda to pro vás udělám, ale moje školkové dítě je nyní hodně často nemocné a já se na tu poštu častěji někdy opravdu nedostanu. Takže prosím mějte strpení a pochopení i v tomto případě. Opět díky.
 
No a nyní k malé reorganizaci Blogsale. Nebojte, v zásadě se nic nemění. I nadále vybíráme peníze na deky pro pesany a i nadále nám velikou měrou přispívá firma www.bezobalu.eu . To je zavedená kombinace, která se nemění. Proč také měnit něco, co dokonale funguje, že. Změna se týká jen dosavadních věcí v Blogsale. Máme tu mnoho kosmetických věcí, které jsme vám nabídly, ale zatím o ně nebyl zájem. Proto jsem se rozhodla maximálně snížit ceny. Přijde mi to velmi rozumné, je naprosto zbytečné, aby mi tu ležely věci a pesani naopak neměli na čem ležet. Přestože hodnota nabízených věcí je  mnohem vyšší, udělala jsem z dosavadních věcí dvě kategorie s jednotnými cenami.
 
Takže všechny věci, které zde nyní máme v zásobě, jsem rozdělila. První skupina je "za půl deky", tedy za 100kč. Jsou to samostatné věci, u nichž jít níže již opravdu nejde. Druhá skupina jsou balíčky "za deku", tedy za 200kč. I v nich jsou obsažené nádherné kousky často parfumerkových značek, ale je jich vždy několik.
 
Doufám, že stovka či dvě nejsou zas tolik. Přesto právě ta stovka či dvě znamenají deku, tedy suché a měkké poležení. Takže věřím, že si u nás vyberete a my vyklidíme zásoby, abychom zas mohly přijímat a přidávat nové věci.
 
Díky a mějte se krásně, Nik

Žádné komentáře:

Okomentovat

Každý váš komentář mě těší. Diskutujme :)