Prohledat tento blog

Počet zobrazení stránky

20. 1. 2014

REN Jojoba Microbead Purifying Facial Polish

Myslím, že nastal ideální čas pro další recenzi na REN kosmetiku.
 
V oblasti peelingů nemám nijak extra nastudováno a vyzkoušeno. Byly doby, kdy jsem tento krok v péči o pleť přeskakovala a bylo mi to jedno. Pleť byla stále v dobrém stavu i bez pravidelného broušení. Samozřejmě jsem několik peelingů za svůj život vyzkoušela, ale žádný ve mně nenechal hlubší vzpomínky, takže z toho můžete lehce usoudit, že mě žádný nenadchnul, ale ani vyloženě nezklamal, rozuměj neublížil.
 
 
 
Pokud jde o mechanickou exfoliaci, volím raději přípravky s co nejmenšími zrníčky, protože mám poměrně citlivou pleť. U REN Jojoba Microbead Purifying Facial Polish jsem dopředu netušila, jak velká zrníčka na mě vykouknou. Dokonce jsem o něm ani před nákupem nenačetla mnoho informací, myslím, že to byla jedna pozitivní recenze a už jsem nakupovala. Normálně tohle nedělám. Zejména u pečující kosmetiky hodně studuji, než si něco objednám. Tady ne. Nevím proč. Dokonce si myslím, že to byl i můj absolutně první produkt, který jsem od této značky objednala (společně asi ještě se dvěma, tedy úplně první objednávka REN). Takže to nenačtení nemělo nic společného s tím, že jsem již věděla, jak je REN dokonalý. Věděla jsem prd. Evidentně mi to tehdy z nějakého nepochopitelného důvodu  stačilo. :)
 

 
 
Balení peelingu je ve vysoké tubě s pumpičkou. Tím si mě REN získal na plné čáře. Téměř vše je s pumpičkou. Do té doby jsem nikdy neměla peeling s pumpičkou, vždy to byla tuba. Ono na tom asi pramálo záleží, oboje je podobě hygienické, ale REN si mě tím dost dobře zaháčkoval. Jedno zmáčknutí tuby je víc než dost na celý obličej, většinou dávám poloviční dávku, ale jsem to opět já a moje minimální spotřeba všeho, možná budete preferovat pumpičku pěkně celou.
 
 
 
Po zmáčknutí vyjede bílý našlehaný krém. Jamile začnete masírovat, okamžitě ucítíte zrníčka. Dle mého názoru nejsou ani omylem mikro, jak se nám snaží název produktu vnutit. Zrníčka jsou poměrně velká, dokonce tak velká, že je uvidíte pouhým okem i na fotografii dole. ALE nebojte se. Absolutně vůbec nejsou ostrá,  naopak jsou krásně kulatá a na obličeji tedy necítíte broušení a píchání ostrých permoníčků, spíš mezi prsy povalujete kuličky a hladíte se jimi. Navíc jich není v peelingu mnoho, takže je tak krásně honíte sem a tam, hrajete si s nimi. Nezakryjí vám celou tvář a vy se nemusíte bát, že si jedním tahem osmirkujete půlku tváře. Je to spíš taková jemná a hravá masáž. Odličování mi vždy v tu chvíli přijde jako zábava.
 
 
 
Skvělým bonusem je vůně. Svěží, ale přesto velmi jemná vůně mentolu vás dostane do kolen. Mě tedy dostala hned. Zamilovala jsem si ji a hlavně kvůli ní jsem peeling používala častěji, než je doporučeno. Klidně obden, nemohla jsem se vždy té vůně dočkat.
 
Po použití byla pleť svěží. Hladká, trochu stažená, ale ne stáhnutá a vysušená. Nevím, zda chápete ten rozdíl, prostě póry a jiné hnusy na obličeji pryč, ale pleť nepnula. Sto bodů ze sta.
 
 
 
Tak a teď ty z vás, kteří pravidelně sledují náš blogsale, musejí dojít k závěru, že tu děsně lžu. A Verunka, nová majitelka tohoto mého peelingu, společně s nimi. Ne, nelžu. Fakt je tak dokonalý a fakt ho tak miluju a všechna slova chvály si plně zasloužil a stojím si za nimi. Do blogsale šel z jiného důvodu. Bojím se toho, že bych to s exfoliací mohla přehnat. Clarisonic, které používám, je svým způsobem taky exfoliační. Navíc jsem si pořídila exfoliační tonikum opět od REN, které používám také o něco častěji, než je doporučeno. A té exfoliace mám najednou hodně. Nechci si pleť domrvit, tak jsem se musela rozhodnout, co půjde z kola ven. Jelikož všechny tyto produkty mají ode mě zelenou, to rozhodnutí bylo čistě náhodné. Možná v tom hrál roli fakt, že mechanická exfoliace je pro mě nejméně zajímavá. Proto tento peeling již nemám, ale na mém pozitivním hodnocení se nemění ani ň.
 
 

3 komentáře:

  1. Pavlínko, neboj, u mě se má moc dobře. :) A děkuji za něj, protože jsem si ho okamžitě zamilovala. Konečně peeling co nestahuje, funguje, pleť je po něm viditelně hezčí a ten jemný mentol mě taky dostal. :) Je to teď můj velký kámoš. :)

    OdpovědětVymazat
  2. Na mě by to asi bylo taky moc, používám enzymatické masky, denně Clarins/REN tonik a Clarisonic Mia jsem dostala od Ježíška, jinak bych kupovala hned. REN je i moje srdeční záležitost:-)

    OdpovědětVymazat
  3. S peelingy u mě nikdo neuspěje, všechno mě to moc vysušuje :/. Jediné, co tak dělám pro svůj "ksichtík" je odlíčení odličovacím olejem, květinová pleťová voda a závěrem buď kokosový olej, nebo nějaký revitalizační od Saloosu, všechno ostatní u mě končí katastrofou :D. Leda tak ještě pleťové masky používám :). Momentálně mám na koleji jeden peeling co jsem dostala a furt nevím co s ním, jen se na něj ošklivě dívám :D. Asi ho stejně nakonec vyhodím, protože co s tím...

    OdpovědětVymazat

Každý váš komentář mě těší. Diskutujme :)