Prohledat tento blog

Počet zobrazení stránky

31. 1. 2014

Několik slov k charitativní BLOGSALE

O naší BLOGSALE jistě dávno víte. Stále platí to, že celý výtěžek putuje na charitu! Nadále báječně funguje také spolupráce s www.bezobalu.eu, kteří na každou námi vybranou dvousetkorunu přidávají 250,- korun. Ze společně poskládaných peněz nakupujeme deky DryBed a rozdáváme je do depozit a útulků. 

Za poslední měsíc jsme již pořídili dalších 16 dek, které nyní rozdělujeme. Útulky i soukromé depozity se začaly samy hlásit o pomoc, takže každá zásilka dek je rozebrána v podstatě ještě dříve, než se fyzicky dostane od dodavatele k nám :) 

Dnes chci poděkovat nejen všem z vás, kteří přispíváte nákupem položek z naší BLOGSALE. Dnes chci vyzdvihnout dvě naše čtenářky, které nesobecky a samy od sebe pomohly. 
Děkuji Ivance Leš, která sama od sebe poslala velikánský balík převážně nové kosmetiky do BLOGSALE - ode dneška můžete tyto věcičky najít v nabídce.

A velmi pěkně děkuji také Haničce Šalajkové, která si z nabídky nevybrala nic, tak poslala peníze jen tak. Našla si na to energii a čas dokonce v době, kdy má většina žen zcela jiné myšlenky - peníze na deky pro psy poslala těsně po svém porodu! O to více si vážíme jejího kroku a celé její rodině přejeme pevné zdraví a spoustu lásky!

Věříme, že všem, kdo v sobě najdou chuť a energii věnovat cokoliv (ať jsou to peníze, krmivo, jakákoliv iniciativa nebo i jen myšlenka) na pomoc těm, kteří si sami pomoct nedovedou, se jejich dobrá energie vrátí několikanásobně zpět :)

Ivanko, Hani, Lído, Ivetko, přátelé z www.bezobalu.eu a vy, kteří nakupujete, JSTE BÁJEČNÍ!

DÍKY VŠEM A JEDEME DÁL :)

Ještě dnes večer přihodím klasický beauty post plný fotek, ať se máte o víkend, na co dívat.

2 komentáře:

  1. Hezké, že to někde pomůže :-) neplánujete něco i třeba pro děti nebo tak...? (osobně jsem na to zatížená o něco víc)

    OdpovědětVymazat
  2. Veru, hned, jak najdeme něco, co jde opravdu stoprocentně na děti. Nebudeme posílat peníze někam, kde jde 30 - 70 % na režii. :(

    OdpovědětVymazat

Každý váš komentář mě těší. Diskutujme :)