Prohledat tento blog

Počet zobrazení stránky

24. 12. 2013

Štědrý den tak trochu jinak - o BLOGSALE

Milí přátelé,
je Štědrý den a štědří bychom měli být hlavně ve svých srdcích.

DĚKUJEME VÁM a www.bezobalu.eu ZA TO, ŽE SPOLU S NÁMI PŘISPÍVÁTE NA POMOC OPUŠTĚNÝM ZVÍŘATŮM!

DÍKY NAŠÍ SPOLEČNÉ SNAZE JE TENTO BLOG NEJEN  OSLAVOU POVRCHNÍ KRÁSY A OÁZOU PRO NAŠE SPOLEČNÉ ODREAGOVÁNÍ, ALE PLNÍ I FUNKCI MNOHEM HODNOTNĚJŠÍ.

Máme již několik prvních fotek z depozitů a útulků, kam jsme tento rok poslaly již 20 kusů speciálních dek DryBed v hodnotě 9000,- Kč. 
Není deka jako deka - DryBed jsou skutečnou špičkou, a proto jsou také poněkud dražší. Naši přátelé z www.bezobalu.eu, se kterými na blogu dlouhodobě spolupracujeme, podporují naši činnost a velmi významně finančně podpořili tuto dekovou akci! Na každou deku přispěli částkou 250,- korun, takže nám stačí vybrat jen 200,- Kč na kus! Mimochodem docela doporučujeme sledovat jejich FB, protože se zde pořádají dost dobré soutěže, kde nemusíte splnit skoro nic, a vyhrát je možné skvělé a drahé ceny.

Kupříkladu zde můžete vidět, že naše plány nevyšly naprázdno :)

Fotografie od obdarovaných jsme pochopitelně nevyžadovaly, ani jsme nikomu nenakázaly, aby náš blog někde zmiňoval, proto jsme za ojedinělá fota moc a moc vděčné :)

Obrázek níže poslala výjimečná ženy, která vedle své práce a vedle velmi úspěšné chovatelské stanice neváhá fyzicky i finančně pomáhat Karanténní stanici v Topolčanech. Schválně, kolik znáte chovatelů psů s PP, kteří obětují čas, peníze a prostor na útuláky? Já kromě téhle paní ani jednoho - a že znám chovatelů poměrně dost... 
Jestli se zamýšlíte nad pořízením kvalitního psa s rodokmenem, projděte si web http://www.retrievers.sk. Ujišťuji vás, že zde se nemusíte obávat podvodného chování, nečistých praktik nebo podobných nešvarů. Zde jsou psíci odchováváni s láskou a rodiče jsou vybíráni a posuzováni velmi pečlivě s poctivým přihlédnutím ke všem jejich vlastnostem. Pokud si zde vyberete svého psího parťáka, nemusíte se obávat, že by jeden z jeho rodičů byl vybrán pouze kvůli zajímavému rodokmenu nebo výstavním úspěchům. S klidným srdcem vás na You're The Inspiration odkazuji, protože v této chovatelské stanici najdete spojení zdravého rozumu a velkého srdce. Pokud si někdy v budoucnu pořídím kurnatého retrívra, bude od Katky, protože jí věřím. Vím, že se stále vzdělává, že má dostatek odborných znalostí na to, aby dobře vybírala. A hlavně vím, že je poctivá a vybírá tak, jak bych vybírala já sama. A víte, co je legrační? Slovo dalo slovo a zjistily jsme, že záliba v kvalitní kosmetice je nám společná! :) 


Odpusťte mi malé odbočení od našich běžných kosmetických témat. Příště už to zase bude o krásách, které se dají namalovat na tvář :)

V naší BLOGSALE pro dobrou věc pochopitelně pokračujeme. I nadále vybíráme na deky DryBed, které budou pomáhat na těch správných místech. Provozovatel www.bezobalu.eu nám i v budoucnu plánuje přispívat na deky, čehož si moc ceníme, a oplátkou si od nich nakoupíme doplňky k mobilům a počítačům. 
Nahlédněte do Blogsale, změnily jsme ceny a ceny jsme tvořily tak, aby byly snáze přiřaditelné k  cenám dek :) -

Mějte krásný den, nádherný a poklidný večer, prožívejte chvíle Vánoc tak, jak nejvíce toužíte. Strašně moc vám přejeme, abyste byli šťastní a spokojení. Ve všem, co děláte!

Vaše gaučové hvězdy Nuf a Nik.

7 komentářů:

 1. Tohle je super! Ráda slyším i výsledcích a pravidelně sleduji vaši Blogsale a těším se, kdy se tam objeví něco nového :). Jen tak dál!

  OdpovědětVymazat
 2. Jste fakt úžasné, že takhle myslíte i na zvířátka, v dnešní době se bohužel vidí stále méně, že lidé myslí na druhé, nebo na němou tvář. Kéž by takových, jako jste vy bylo víc, svět pak byl lepší místo pro všechny!

  OdpovědětVymazat
 3. Zkrátka skvělé, jsem na vás moc hrdá. (Jo, to je hodnotné, jsem si toho vědomá. :D)
  Krásné Vánoce Vám i všem domácím mazlům.

  OdpovědětVymazat
 4. Holčičky, přeji vám co nejkrásnější vánoční svátky a za chlupáče obrovské DÍKY.
  Máte srdce na pravém místě!

  OdpovědětVymazat
 5. Hezká akce, deky neznám. Podporuju (jak to jde) Psa v nouzi a je jasný, že ta potřebná pomoc v podstatě nemá hranic.. :-( Už abych si taky mohla vzít něakýho ňufíka z útulku domů...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Holky, odkud jste? Nabídla bych vám něco do bazárku, pokud byste měly zájem+si případně vzala tvářenku Bourjois, já žiju v Praze.
   (Mimochodem teda asi jsem blbá, ale nemohla jsem najít odkaz na blogsale, je v článku odkaz?)

   Vymazat
  2. Jani, blogsale máme hned nahoře na vedlejší záložce. Klidně nám napiš na mail, děkujeme!

   Vymazat

Každý váš komentář mě těší. Diskutujme :)