Prohledat tento blog

Počet zobrazení stránky

30. 9. 2013

ByTerry AQUALIP JELLY TINT in 101 DANCEFLOOR FLIRT

Konečně se dostávám k recenzi velmi zajímavého produktu, na který jste se mě už ptaly. Trochu mi to trvalo, protože jsem si zpočátku nebyla jistá, jak s ní naložit. Abych byla přesná, musela jsem se naučit s recenzovaným výrobkem pracovat. Než jsme se skamarádili, byla jsem střídavě nadšená a méně nadšená. Poté, co jsem pochopila, co to vlastně držím v ruce, jsem již pouze velmi spokojená. 

Jedná se o limitovaný stain na rty Aqualip Jelly Tint v odstínu Dancefloor Flirt.

Já a tinty... Vždycky jsem nějaký chtěla, ale žádný mi nikdy neseděl. Strašně se mi líbí princip, na kterém mají fungvat - natónovat rty, "zažrat" se do pokožky, sedět v ní a ani se nehnout. To je jistě snem každé z nás - aby mohla s výraznými rty pobíhat celý den. Nemuset upravovat rtěnku, otiskávat ji na skleničky, cítit se trapně na pracovním ani jiném obědě. Mnohokrát jsem raději nepoužila výraznou rtěnku na jednání nebo sraz, abych se vyhla trapasům a nedokonalostem... 

Jenže: všechny tinty mě vždycky zklamaly. Rty sice nabušily barvou, ale udělaly skvrny, mapy a vysušovaly. 

Tento tint jsem si koupila jenom proto, že byl ve slevě. A proto, že recenze na něj jsou jásavé a naprosto jednoznačně souhlasné.


K balení: poctivé, pevné, čisté na pohled. Kvalitní a příjemné na použití. Tisíckrát lepší než lahvičky s Benetintem.

Stain je vysloveně tekutý, řídký. V lahvičce by byl nepříjemně použitelný, lesková tuba je optimální. Bezvadně těsní a skvěle se vrství a dávkuje.

kap-ká...
kap-ká...
...vzpomínka na paní Navarovou a její skvostnou Sambu v dešti :) ona sice zpívá "ples-ká, ples-ká", ale mě se to i tak hodilo :)


V tubě jsem dostala jasně červenou transparentní tekutinu. Krásná barva, vypadá jásavě a šťavnatě. Po nanesení na rty ale docela zrůžoví. Rty jsou spíše v barvě lesního ovoce, čekala jsem jahodovou. To mě malinko zklamalo a bylo to jedním z důvodů malého prvotního nadšení. Prostě čekám to, co vidím. A vy už víte, že já tu úplně jasnou klasickou červenou miluju ze všech barev nejvíc :)třpytky na ruce kolem jsou z jiného produktu, omlouvám se, vytáhl je až foťák :)

Nicméně jsem zjistila, že mi sluší i ta "berry" ústa. Obvykle k ní nosím černou linku a řasenku. Nebo pouze řasenku a nic dalšího. Velkým plusem oproti ostatním stainům je taky snadnost nanášení. Neschne moc rychle, dá se opravovat, vrstvit a dokonce i umáznout, pokud se netrefíte. Ostatní stainy jsou v tomto velmi "špinící" a vyžadují více přesnosti a odhodlání :)
A úplně mimo plán (nebo alespoň mimo popis výrobce) jsem začala stain používat i na tváře. To pochopitelně napadne každou z nás :) Strašně mě překvapilo, jak malinko stačí. I když jsem v létě byla dost opálená, se stainem jsem hodně šetřila! Je neskutečně výrazný, až to nechápu. Nejlepší je vzít si syntetický štětec na krémovou tvářenku, nějaký plochý. A na ten přímo z aplikátoru nanést pidikapičku stainu. Ne na jedno místo, mnohem lepší je roztáhnout produkt přes vlas, aby bylo možné ihned jej vpracovat do pleti. Ihned tam, kam ho potřebujete. Jde použít i přes pudr - já totiž dopředu nikdy nevím, co přesně použiju. Praktické :)

foťák mi poněkud vykradl barvy, ale věřte, že výsledný efekt je neuvěřitelně svěží a mladistvý

Jak vidíte, jsem nadšená. O to víc, že moje spokojenost přicházela postupně. To je lepší než prvotní nadšení, které upadá. 
Nyní vám ale napíšu, proč jsme si spolu k sobě se stainem hledali cestu. 
Poprvé jsem ho zkusila po nějakém večírku s alkoholem, kdy jsem měla rty v horší kondici. A samozřejmě vznikly mapy. A je to tak vždycky, když nemám dostatečně hydratované rty. Na tohle si zkrátka dejte pozor vždycky. Nejde o pečující balzám, nejde o krémovou rtěnku. Tento stain vám nedodá hydrataci, nevyživí. Oproti jiným stainům sice ani nevysušuje - a to je samo o sobě na metál!!! - nicméně prostě počítejte s tím, že pokud nemáte rty v dobrém stavu, udělají se vám mapy a díry. To tak je a je to nevyhnutelnou vlastností stainů obecně!

Osobně vám tento produkt doporučuji s klidným svědomím. Sedne všem, protože si vytvoří barvu, jakou uzná za vhodné. Nezradí vás, na tváři i na rtech vydrží nekonečně dlouho, dobře se doplňuje i za pochodu, stačí ho jen ťupnout do středu rtů a nestarat se o okraje. 

Jediné, co mu moc nesluší, je balzám nahoru. Zdá se mi, že ho to rozpouští a způsobuje to menší výdrž a mnohem horší vzhled. 

Takže moje rada a tipy na aplikaci: 
Na noc bohatá péče o rty, ráno po čištění zubů balzám, nechat vsáknout, otřít a pak se líčit. Přes den moc nebalzámovat - pokud je to nutné, pouze poklepte prstem s jemným nánosem balzámu, ale nevrstvěte moc. V takovém režimu stain zvládne celodenní nápor i s obědem. 
Na následujících fotkách vidíte, jak vypadá po obědě. Ve středu rtu vidíte malinké "ojezení", ale rty stále vypadají dobře a z běžné vzdálenosti si nikdo ničeho nevšimne.Večer dobře odličujte! Snadno si zvyknete na přirozeně zrůžovělá líčka, skoro si začnete myslet, že tak vypadáte. Ale přidejte si večer ještě jeden tamponek na tváře a najdete i večer stopy stainu.

Uf, doufám, že to na vás není příliš dlouhé. Já jsem v každém případě ráda, že jsem rudé vodičce od ByTerry dala víc času, než u mě zdomácněla. Moc nám to prospělo!
Napište mi, co vy a stainy :)


7 komentářů:

 1. mozem sa opytat kde kupujes ByTerry? inak pekna farba, len tint by som asi nevyuzila...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Kupuju nejvíc na oficiálních stránkách, případně na jiných evropských eshopech.

   Vymazat
 2. Hlavne to ma neuveritelne "sexy" nazev. Kombinace slov AQUALIP, JELLY, TINT, DANCEFLOOR a FLIRT me prinutily otevrit komp na strankach (vas blog), na ktere zrovna ted nesmim, protoze musim akutne intenzivne makat...

  OdpovědětVymazat
 3. Já tam stejně vidím tmavší mapku na vnitřní hranici spodního rtu..a to mi udělá KAŽDÝ tint..asi jak je tam ret jemněší tak ho tint víc obarví..jinak pěkná barvička :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já si to tam koušu a mám tam od toho sušší kůži. Strašný zlozvyk už od gymplu! Vím o tom a stejně to pořád dělám!!!

   Vymazat
 4. teda to me laka! ale snad i vic pouzit to jako tvarenku
  super recenze

  OdpovědětVymazat

Každý váš komentář mě těší. Diskutujme :)