Prohledat tento blog

Počet zobrazení stránky

26. 7. 2013

BOURJOIS Maxi Delight Bronzer

Tak z "někdy příště" z mého minulého postu se stalo příště, tedy dnes. Takže dnes budeme pokračovat na Bourjois vlně a ukážu vám další jejich novinku pro léto 2013. A opět další věc, která se k nám nedostane... no co už, takže opět ebay, holky.

 
 
Maxi Delight Bronzer mate hned při hledání swatchů. Objevila jsem ho na ebay pouze v odstínu 02 for Olive and Tanned Skin. Já nemám pleť nějak výrazně opálenou, respektive mám, ale pod pojmem opálená pleť při určování odstínů si představím zcela jinak opálenou pleť, pokud si rozumíme. No a olivovou ji nemám rozhodně taky. Takže jsem se automaticky snažila hledat odstín 01 a jeho swatche. Nenašla jsem vůbec nic. Až potom jsem zjistila, že odstín 02 je jediný dostupný, respektive vyráběný odstín. Na palice, že? :) Takže jelikož byl jediný, kašlala jsem na to, že není určený pro můj odstín pleti a stejně ho koupila.


 
Bronzer je obr. Bronzery od highendů jsou malé, možná normální, většinou velikosti klasické tvářenky či pudru. Tohle je disk. CD v trochu menším vydání. Na cesty se moc nehodí, a dokonce i doma se mi nevejde do Sephora vany, kterou nyní na věci na pleť používám. Na velikosti fakt záleží, ale rozhodně neplatí, že čím větší, tím lepší. Mně by stačil poloviční, stejně ho nevypotřebuju, to je mi již nyní jasné. Nevypotřebovala bych ani ten poloviční, co si budeme povídat. Dřív mě jistě omrzí.
 
Balení je fujtajbl plast. K tomu se nějak nemohu lépe ani více vyjádřit. Odpovídá drogerkovým bronzerům, luxus prosím nečekejte. Ale tak nějak je mi to i jedno. Mám ho hozený v šuplíku a o víc se nestarám.
 
Zabírá moc místa, je nevzhledný, ta recenze teda začíná velmi pozitivně... Ale nebojte, ono se to hned zlepší.

 
 
Zlepšení nastane hned, když pudr otevřete. Voní. Silně voní. A taaaak nádherně. Letně. Sladce. Ovocně. Kokosově. Jako tropy. Podle někoho dokonce jak nějaký opalovák. No, moje Bioderma voní o dost jinak, takže tady srovnání nemám, ale matně si vzpomínám na dobu před 9 lety, kdy jsem poprvé a naposled byla v soláriu. Koupila jsem si tam jednorázový olejíček nějaké "solárkové" značky a to vonělo jako tento bronzer. Takže jo, možná to voní jako nějaký opalovák. a ta vůně, vážení, drží, ještě dlouho poté, co si ho na obličej nanesete. Normálně by mi to vadilo a dost silně, ale tahle vůně je tak božsky omamná a dokonalá, že jsem vlastně ráda. že to mu tak je.  
 
Hned po vůni, která vás opravdu upoutá daleko dřív než cokoli, co se vzhledu týče, se podíváte do toho mega disku a usmějete se. Tolik zlatých minipidimikrotřpyteček se na vás uculuje a vy jim ten úsměv prostě musíte oplatit. Povrch se třpytí jak hladina jezera, jak rosa na kytkách, jak drahokamy v  princeznině šperkovnici. Nádhera.
 
Na první pohled vám barva přijde zcela ok i pro neolivovou pleť. Bronzer není neutrální, má plně přiznaný oranžová podtón a možná se ho začnete trochu bát. I já jsem tak prvně zareagovala. Nebyl tmavý, tedy výrazně tmavý, byl prostě oranžový. Zlatooranžový podtón viditelný i z balkonu o dvě patra nad vámi. Ale nebojte se. Přesně to ho dělá neskutečně letním. Zlatá a oranžová k sobě prostě patří a krásně se (alespoň v tomto případě) doplňují.
 
Při první aplikaci jsem byla opatrná. Jen jsem několikrát lehce ťukla, štětec řádně oklepala a pak se už jelo. Jako po másle. Nádherné letní tváře jako z pláže. (ubohý rým, já vím). Bronzer okamžitě dodal nejen barvu, ale hlavně mladší, odpočatý a dovolenkový vzhled. Tohle můj milovaný Dior Tan Nude prostě neumí. Ten je decentní a vhodný i na zimu. Bourjois je vyloženě letní. Od A až do Z, každým coulem, ve všech ohledech (dá se to říct ještě jinak, stokrát totéž, ale jinak? :) ) A jelikož je nyní počasí, jaké je, je skutečnost, že je vyloženě letní, prostě vítaná a úžasná a nepřijde vám na mysl ani to, že ho v listopadu fakt nemůžete použít a že jeho životnost bude jen do srpna, a to jen v tom případě, že jako já ještě v srpnu vyjede za naše hranice. Však já na začátku říkala, že by mohl být poloviční....

 

 
Ještě jsem zapomněla, že ty zlatavé třpytečky nejsou jen overspray, jsou všude po celé hloubce pudru a krásně se transferují i na pleť. Snažila jsem se to vyfotit, ale nemyslím si, že se mi to podařilo, nicméně vězte, že snaha opravdu byla, šaškovala jsem na balkoně na slunci jako divá a cvakala se ze všech stran. Stejně to nepomohlo, musí vám stačit moje slova. Ale podle fotky určitě dokážete posoudit, že odstínu 02 je vhodný nejen pro majitelky avizované olivové pleti, krom naprostých bledulek se hodí pro všechny. Opravdu i pro ty s tmavší pletí, protože já jsem použila velmi lehkou ruku při jeho aplikaci, klidně bych mohla bát zmalovaná a tmavší o dost víc.

 
 
Výdrž je skvělá, opět vydržel krásný v tomto vedru hodně přes 6 hodin. Mám pocit, že vše, co jsem si poslední dobou do Bourjosi koupila, má skvělou výdrž. Krémová tvářenka z minule, tento miláček a nová tvářenka, o které vám napíšu příště (někdy příště a tentokrát to někdy fakt dodržím, takže příště to o Bourjois nebude, nebo tedy ne tak úplně a jenom o Bourjosi, slibuju).
 
Vidíte, jak jsem krásně a ladně z negativní recenze udělala nadšenou? Jsem já to holka šikovná a pozitivně naladěná. :) Tak buďte šikovní a pozitivně naladění jako já. :)))))))))))))))))))) A neupečte se.
 

2 komentáře:

Každý váš komentář mě těší. Diskutujme :)