Prohledat tento blog

Počet zobrazení stránky

6. 5. 2013

Sofastars Blogsale Update aneb DĚKUJEME!

Blogsale nám krásně funguje a my jsme vám velmi vděčné za to, že přispíváte na krmivo a ostatní nezbytnosti do psích útulků, kočičích depozitů, případně na konkrétní pomoc konkrétním zvířatům. 

DĚKUJEME!

Víte, že jsme z většiny posílaly přímo peníze na účty vybraných občanských sdružení. Tato spolupráce rozhodně fungovala a chceme zde zdůraznit, jak moc si vážíme práce lidí, kteří se v těchto sdruženích nesobecky angažují!

DĚKUJEME!

Jak už to mezi pejskaři a kočkaři chodí, slovo dalo slovo, a z těchto slov se vyvinula krásná a do budoucna snad i užitečná spolupráce. Eshop s krmivy a chovatelskými potřebami PSÍ CENTRUM se nabídl, že za námi vybrané finance poskytne zboží za svoje NÁKUPNÍ CENY. Tedy sami budou bez marže a zisku, aby spolu s námi pomohli psům a kočkám v útulcích. 

DĚKUJEME!Jsme velmi rády, že jsme dnes mohly udělat první objednávku krmiva pro kočky a psy, které poputuje občanskému sdružení HAFo naděje do Břeclavi. Jejich webové stránky toho možná až tolik neříkají, ale vězte, že HAFo se skutečně činí a aktivně rozváží krmivo a pochoutky do jednotlivých psích a kočičích útulků snad v každé volné chvilce. A zdaleka nejen to - velmi se angažují v umisťování zvířat do dočasných i trvalých domovů a pomáhají řešit zdravotní problémy zvířat. 
Detaily i s fotografiemi doplním, jakmile mi bude zboží dodáno a já je budu schopná předat.

A když už jsme u toho, na stránce BLOGSALE máte novou nálož věcí. Pospěšte si, protože ceny jsou příjemně nízké :)
A aby byl tento post symetrický, vyjádřím zde nyní vděk i těm z vás, které pomáháte tím, že posíláte svoje kosmetické přebytky do našeho BLOGSALE :) I vám srdečně

DĚKUJEME!

2 komentáře:

 1. velký dík patří i Vám za to, že blogsale pořádáte a organizujete, a její výtěžek směrujete na potřebná místa! pomáháte tak za spoustu jiných lidí, kteří by třeba jednotlivě nepomohli. takže já ještě jednou posílám velké DĚKUJU Vám!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Dnes je to takový ping-pong díků. Teď zase děkujeme my tobě :)
   Trochu blázinec, ale věř, že Blogsale je velmi významnou částí našeho blogu. v mnoha okamžicích je hnacím motorem a důvodem, proč vůbec blogovat :)

   Vymazat

Každý váš komentář mě těší. Diskutujme :)