Prohledat tento blog

Počet zobrazení stránky

16. 9. 2012

GiveAway - VYHLÁŠENÍ

Milé účastnice soutěže,

poctivě jsme pročetly všechny Vaše návrhy, za které jsme velmi vděčné. Úplně nejvíc nás potěšila Viennettka, jejích komentář ukázal, že nás i náš blog opravdu zná. To víte, když se v komentářích pravidelně dočítáme, že jsme jedna osoba, nebo chcete vědět něco, o čem píšeme pravidelně, je nám zcela jasné, že toho o nás a našem blogu moc nevíte a že reagujete jen kvůli dárečkům :) Vienn ale bohužel přispěla později, takže její komentář už jsme do výběru prostě zařadit nemohly, i když by jinak jednoznačně vyhrála.
 
Rozhodly jsme takto:
moc se nám líbily náměty k povídání o levném vs. drahém - tomu se někdy v budoucnu rozhodně budeme věnovat. V každém případě se zamyslíme nad námětem od Dashulky a povykládáme o kabelkách a šátcích, což je srdcové téma pro nás obě.

Výhru od nás tentokrát dostává Chica con Rosas za tento komentář: A mě by zajímalo, co třeba si rády přečtete, popř. sledujete v TV.
Jasně, tvoříme převážně kosmetický blog, ale dostaly jsme chuť i na toto téma.

MOC BLAHOPŘEJEME VÝHERKYNI A UPŘÍMNĚ DĚKUJEME VÁM VŠEM, KTERÉ JSTE SE ZÚČASTNILY! NEZOUFEJTE, CHYSTÁME DALŠÍ GIVEAWAY - A DOCELA BRZY :)

Mějte krásnou neděli a nedbejte na vpravdě podzimní počasí.

2 komentáře:

  1. Jsem moc ráda, že můj komentář splnil svůj účel a nebylo tak zbytečné napsat ho ani po skončení soutěže :-)
    Gratuluji výherkyni!

    OdpovědětVymazat
  2. Jsem lehce v šoku, moje první výhra v giveaway...moc mě to potěšilo a děkuji ;)

    OdpovědětVymazat

Každý váš komentář mě těší. Diskutujme :)