Prohledat tento blog

Počet zobrazení stránky

4. 11. 2011

Dior - Diorskin Shimmer Powder Amber Diamond

S podzimem, který udeřil na můj vkus celkem překotně, jsem se začala sama sobě nelíbit. Barevně myslím. Ačkoliv se nelíčím denně a dovedu se cítit ok i bez makeupu, v tomto období mi to fakt nešlo. I začala jsem hledat ideální jemný bronzer nebo tvářenku, která by dodala to, co mi chybí. Jak to tak na netu chodí, proklikala jsem se k tomuto rozjasňovači a ač vůbec neodpovídá zadání - BUM! Je doma. Kdyby si s tím Nik u Prelude nezačala a u OPIka nepokračovala, nikdy bych nepřistoupila na tak dětinské chování, ale co už včil: může za to ona! Nakukala mi ho a pak mi ho sehnala.
Tak, tím bych ukončila bonz-okénko a přistoupím k pudru.
Jo, je krásný. Jo, je hodně třpytivý. Opravdu hodně. Ale je i hodně krásný, takže jsem se rozhodla s ním naučit zacházet.
Balení odpovídá ostatním produktům od Dioru, je robustní a moc pěkné. Na světle poněkud vynikají otisky prstů.
Barvy jsou jemné, teplounké a zlatavé. Nic oranžového, nic hnědého, ani stopa růžové (růžový je druhý odstín tohoto pudru, resp. první - má číslo 01). Barevně pudr rozhodně sedne typům s teplým podtónem pleti, umím si ho představit i na bledé pleti se žlutým nebo neutrálním podtónem.
Co na tomto pudru oceňuju úplně nejvíc, je jeho jemnost. Ač je plný třpytek, nelítají, nepadají, sedí. Díky tomu se dá docílit skutečně pěkného efektu použitelného i na den, i když jsem na swatche nanesla produktu trochu víc.
Další strašně skvělá vlastnost je to, že tento shimmer pudr nezdůrazňuje póry a jizvičky. Jasné, světlo vždy přitáhne pozornost, ale jsou produkty, který ukážou i věci, o kterých jste sama nikdy nevěděla. Do této kategorie tento pudr nepatří.
S rozjasňovači je obecně nutné zacházet opatrně a víc než kde jinde platí zlaté pravidlo všeho s mírou. Jsem přesvědčená, že právě tento produkt svojí jemností usnadňuje nanášení. Přehnat jde všechno, ale pokud to přeženete s tímto pudrem, tak jste to asi chtěly :) Shimmer Powder od Diora je strašně fajn. Neubývá, takže ty z vás, které umí koupit produkt a pak ho používat až do dna, ho budou mít ještě za 30 let.
Pokud jste zde takové, prosila bych o telefonní číslo. Ráda bych si u vás zaplatila nějakou terapii, protože u mne nevydrží nic...
Za mne: krásná záležitost, krásné barvy, které pleti dodávají zlatavý shimmer efekt, skvěle se vrství a je neobyčejně jemný. Nezdůrazňuje póry a jiné nedokonalosti pleti! Zkrátka další skvělá věc od Diora. Netuším, zda si ho nechám delší dobu, ale nemám, co bych mu vytkla.
KAŽDÁ DOSPĚLÁ ŽENA BY MĚLA MÍT JEDEN DOBRÝ ROZJASŇOVAČ!
Ano, i ty, Nik :)
A já nadále hledám něco, co mi dodá šťávu...

Žádné komentáře:

Okomentovat

Každý váš komentář mě těší. Diskutujme :)