Prohledat tento blog

Počet zobrazení stránky

26. 11. 2011

CHANEL Gold Fever

Už zase jsem tu se Chanelem. A už zase jsem tu s rozjasňovačem.
Přináším dekadentní luxus - zlato hodící se rudým rtům a nehtům, k podpatkům a šampaňskému. Ideální na nadcházející plesovou, vánoční a všeobecně slavící sezónu. Nalaďte se se mnou, když už je venku nevlídno a mlhavo!
K balení není třeba nic moc říkat, vše, co není patrné na první pohled, bylo popsáno, zkrátka Chanelovský minimalismus.
Už si přesně nevybavím, která limitka obsahovala highlighter Gold Fever. Nevím ani, zda byla v našich obchodech k mání. Jisté je jen to, že jsem ji tehdy prošvihla a následně jsem ji úporně sháněla po všech čertech. Až čert ebay mě uspokojil a Gold Fever mi přinesl. No, a od té doby mám doma valounek teplého žlutavého zlata intenzivně vonícího po růžích (typická to vůně všech Chanel tvářenek).
Myslím, že jsem sehnala evropskou verzi, protože je rozjasňovač poměrně tvrdě a pevně zpečený. (Už se o tom někde zmínila Nik - Chanel produkuje různé verze dekorativní kosmetiky a USA verze jsou jako na potvoru vždy o poznání měkčí a jemnější, mnohdy se dokonce malilinko liší odstín stejného kousku v obou verzích.)
U tvářenky by mi tvrdost vadila - tohle ostatně považuju za jediné minus většiny Chanel tvářenek evropských verzí - u zlatíčka mi ale tvrdost nevadí, protože mi pomáhá pěkně regulovat intenzitu nánosu. Myslím si, že by bylo snadné přehnat to na tváři se zlatem, ale kupodivu s tím nemám problém - no, prostě Chanel :)
Třpytky obsažené ve zlatíčku Chanel jsou středně velké a jsou velmi jemné. Na to, že skutečně nejsou úplně pidi, parádně sedí na pleti. To je největší PLUS rozjasňovače Gold Fever. Ani po tancovačce nebudete celá blýskavá. Třpytečky seděly, kde měly, i když jsem je zkusmo nanesla na oční víčka místo stínů.
Chanel Gold Fever + Tarte Passion
Mám tuhle věcičku hrozně ráda! A jestli občas zauvažuju, že půjde z domova, je to jen proto, že jsem Viktor-čistič a mám pro ni zoufale málo využití.
Chanel Golg Fever + Tarte Passion
Pokud Gold Fever někde za rozumný peníz urvete, jásejte a klikejte. Vždyť kdo by nestál o kus zlata od Chanelu???

2 komentáře:

  1. Tak tuto krásku jsem viděla v Marionnaud před měsícem za nějaké směšné kačky

    OdpovědětVymazat
  2. Fakt? Tak to je výborné :) Já to za draho kupuju na ebay a oni to někde vystřílí za pár kaček...

    OdpovědětVymazat

Každý váš komentář mě těší. Diskutujme :)